Pousada Eldorado
| Δωρεάν Wi-Fi Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Οι πελάτες του άνετου ξενοδοχείου Pousada Eldorado Lauro de Freitas μπορούν έχουν πρόσβαση στην Παραλία Buraquinho, που είναι σε απόσταση 3 χλμ. Αυτό το άνετο ξενοδοχείο προσφέρει Wi-Fi στους κοινόχρηστους χώρους και ιδιωτική στάθμευση στον χώρο.
Αυτό το ξενοδοχείο βρίσκεται κοντά σε φυσικά αξιοθέατα όπως Ecological Park of Atlantic Villages (1 χλμ. ) Και το Parque das Dunas (3,1 χλμ. ). Praia de Ipitanga βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών με αυτοκίνητο. Για όσους έρχονται από μακριά, το αεροδρόμιο Luis Eduardo Magalhaes απέχει 15 λεπτά οδικώς.
Το Pousada Eldorado καλωσορίζει τους πελάτες σε 13 δωμάτια με internet υψηλής ταχύτητας και τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια, και σίδερο και σιδερώστρα, εξοπλισμό σιδερώματος και ρυθμιζόμενος κλιματισμός. Όλα τα δωμάτια έχουν θέα στον κήπο.
Τα κοντινά εστιατόρια, συμπεριλαμβανομένου του Ki Delicia απέχουν 400 μέτρα από το κατάλυμα.
- Αεροδρόμια
- Αεροδρόμιο Luis Eduardo Magalhaes9 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ
- Αποθήκευση αποσκευών
- Πυροσβεστήρες
Γεύματα και ποτά
- Σνακ Μπαρ
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
- Κήπος
Υπηρεσίες
- Υπηρεσία δωματίου
- Υπηρεσίες καθαριότητας
- Πλύσιμο ρούχων
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Έπιπλα κήπου
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν υπάρχουν παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόση ώρα θα χρειαστεί για να φτάσει κανείς στο κέντρο της πόλης από τo ξενοδοχείο Pousada Eldorado;
Θα χρειαστούν 20 λεπτά με τα πόδια από τo ξενοδοχείο Pousada Eldorado μέχρι το κέντρο της πόλης. - ✈
Πόσο απέχει το αεροδρόμιο Luis Eduardo Magalhaes από τo ξενοδοχείο Pousada Eldorado;
Το αεροδρόμιο Luis Eduardo Magalhaes βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από τo ξενοδοχείο Pousada Eldorado. - ❓
Έχει πάρκινγκ σε τo ξενοδοχείο Pousada Eldorado;
Τo ξενοδοχείο Pousada Eldorado παρέχει χώρος στάθμευσης στον χώρο δωρεάν. - 🕗
Τι ώρα γίνεται το check-out σε τo ξενοδοχείο Pousada Eldorado;
Σε τo ξενοδοχείο Pousada Eldorado μπορείτε να κάνετε check out στις 12:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε πανδοχείο;
Η μέση τιμή δωματίου σε πανδοχείο αποτελεί 21$. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το ξενοδοχείο. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής δέχονται σε πανδοχείο;
Οι πελάτες του πανδοχείο μπορούν να πληρώσουν με Visa, American Express και Diners Club. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει τo ξενοδοχείο Pousada Eldorado;
Τo ξενοδοχείο Pousada Eldorado προσφέρει Δίκλινο δωμάτιο, Τετράκλινο δωμάτιο και Superior τρίκλινο δωμάτιο.